Blog

Bayrampaşa Özel Philips Teknik Servis

Birçok ürün grubunu evimizden içeri sokan Philips markası, ürettiği tüm ürünlerle güvenilir markalar arasında görülmektedir. Tüketicilerin tercihlerinde ilk sıralarda bulunan Philips ürünleri hayatı kolaylaştıran, teknolojik, kullanımı kolay cihazlardır. Alacağınız her Philips ürünü uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak size hizmet edecek, zaman içerisinde yaşanacak arızalarda alacağınız servis hizmetiyle cihazınız ilk günkü çalışma performansına geri dönecektir. Philips Servis hizmetimize başlarken, bu son teknoloji ürünleri en hızlı, en kaliteli ve en titiz biçimde tamir edebilmeyi hedefledik.

Philips Servis hizmetimizde çalışan tüm personellerimiz, konusunda uzman, uzun yıllardır Philips ürünlerinde deneyim kazanmış, profesyonel hizmet anlayışını geliştirerek, müşteri memnuniyeti prensiplerini öne çıkaran kişilerden oluşmaktadır. Verdiğimiz hizmetin her aşamasında, tüm tamir ve bakım prosedürlerine sonuna kadar bağlı kalan ekibimiz, müşteri ihtiyaçlarının bilincinde hareket ederek, cihazlarınızın sorununu hemen çözecektir. Bizi aramanızla birlikte oluşturacağınız randevuya tam saatinde gelen ekiplerimiz, cihazınızın tamirini yerinde gerçekleştirecek, eğer sorun büyük ise firmamıza getirilen cihazınız tamirinin tamamlanmasıyla adresinize teslim edilecektir.

Philips servis Bayrampaşa ulaşabilmek için 444 7 856 numaralı telefondan bize ulaşarak, cihazınız hakkında bilgi alabilir, arızanızı bildirerek randevu oluşturabilir, bakım paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 7 gün 24 saat süresince sizlere hizmet sunmak için geniş bir kadroyla oluşturduğumuz hizmetimizde aynı zamanda geniş bir malzeme stokunu koruyarak işlemlerinizi hızlı bir biçimde tamamlamayı hedefliyoruz.

Cihaz kullanımınıza uzun süre ara vermemeniz için ekiplerimiz size özenli ve hızlı bir hizmet sunacaktır.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.    Vaillant Servis Telefonu :

    444 78 56

    © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

    Servis Çağır
    Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm