Blog

Franke Teknik Servisi Maltepe’de Hizmetinizde!

Franke markasının tüketiciye sunduğu bulaşık makinesi ürünlerindeki her tip arızalanmaya yönelik olarak da markanın bölgesel temsilciliğini gerçekleştiren firmamız, profesyonel hizmet altyapısı çerçevesinde kaliteli ve hızlı çözümler sağlıyor.

Franke markalı bulaşık makinesi teknolojilerini yakından tanıyan ve bu alandaki gelişmeleri her zaman yakından takip eden Franke Servis merkezimizde, Franke bulaşık makinesi ürünlerinin onarım ve bakım faaliyetlerini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyor. Gezici teknik ekiplerimiz ile sizlerden gelecek her türlü Franke bulaşık makinesi arıza başvurularına ilişkin olarak hızlı müdahalelerde bulunabiliyor ve böylelikle modern çağda en önemli olgu olan zaman konusunda sizlere mağduriyet yaşamıyoruz.

Franke teknolojisine sahip olan bulaşık makinesi ürününüzün en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performans ve kalitesinde çalışmasını sağlamayı amaçlayan ve bu doğrultuda hizmet altyapısını güçlendiren Franke Servisi merkezinde, cihazların tüm arıza onarımları en hızlı şekilde gerçekleştiriliyor.

Franke Servis Maltepe merkezinde alanlarında uzman ve deneyimli teknik ekipler tarafından tamamen ileri nesil teknolojik altyapı çerçevesinde tam teşekküllü Franke bulaşık makinesi ürünleri arıza onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca sadece orijinal Franke yedek parça ürünlerinin kullanıldığı parça değişimleriyle aynı veya benzer arızalanmaların kısa süre içerisinde dayanıksız yedek parça kullanımı dolayısıyla yaşanmasının önüne geçiyor. Bu çerçevede de 1 yıllık garanti desteği sunulmaktadır. Tüm servis hizmetleri ile ilgili olarak 444 78 56 numarasından destek alabilirsiniz.

Servis Çağır
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm