Blog

İmmergas Servis Bir Telefonla Kapınızda

Mevsimler fark etmeksizin gelişen teknolojiyle birlikte kombiler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak yer almaktadır. Sektörde büyük bir pay sahibi olan İmmergas markası da ülkemizde fazlaca tercih edilen markaların başında gelir. Fakat her elektronik üründe olduğu gibi belli başlı sebeplerden dolayı İmmergas marka ürünlerde de zamanla arızalar meydana gelebilmektedir. Bu durumda da kullanıcılar için kaliteli hizmet veren teknik servis ihtiyacı oluşur.

Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konususunda son derece uzman bir kadroya sahip olan İmmergas Servis İstanbul her geçen gün gelişen teknolojinin ışığında kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Teknolojiye ayak uydurmak zorunda olmasının en önemli sebebi değerli kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve sorunlarına daha hızlı çözümler için her zaman arayışta olduklarını gösterebilmektir.

Aynı zamanda verdiği bu sağlam ve kaliteli hizmet karşılığında fiyatlarının uygun olması da kullanıcıların yanında olduğu mesajını kendilerine vermektedir. Kaliteli hizmetlerine bu vizyonla devam eden İmmergas Kombi Servisi; cihazlarınıza sizin onayınız ile müdahelede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız.

Amacı her zaman kullanıcıların sorunlarına çözüm olmak ve alacağınız hizmetler ile sizleri her daim memmun etmektir. İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösteren İmmergas Servis firmamız kombi konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de İmmergas kombiniz ile bakım, montaj veya herhangi bir teknik sorununuz varsa 444 88 48 numaralı telefondan veya https://www.immergasservis.org web adresinden kendilerine ulaşabilir, arıza kaydını oluşuturabilirsiniz.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.    Vaillant Servis Telefonu :

    444 78 56

    © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

    Servis Çağır
    Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm