Blog

İstanbul PROTHERM Kombi Servis Telefonu : 444 78 56

Teknolojinin her geçen gün biraz daha gelişmesiyle birlikte piyasaya çıkan ürünler de kullanım bakımından daha kolay bir hal alıyor. Kullanımı kolay bu narin ürünler aslında bir çocuk gibi sürekli olarak bakım istemektedir. Bakımı yapılan her ürün sizlere olumlu dönüş yapar, teknolojik ürünlerde de bu böyledir. Bizler Özel Protherm Servisi firması olarak Protherm marka ürünlerinizin bakımlarını da yapıyoruz. Son günlerde yoğun bir şekilde kombi ve klima bakımları ile uğraşıyoruz bunun sebebi ise yaz aylarının geliyor olması.

Özellikle kombiler çok fazla ilgi görüyor. Protherm markası bizim için ayrı bir yerde. Bu marka için uzun yıllardır özel servis hizmeti konusunda kendimizi geliştirdik ve hiçbir zaman başka bir markaya kaymadık. İstanbul halkının evlerinde ve işyerlerinde en çok tercih ettiği markaların başında gelen Protherm markası kombileri ile bu başarıyı ve güveni kazanmış durumda.

Özel Maltepe Protherm Servisleri Numarası : 444 78 56!

Servis hizmetlerine gelince Maltepe gibi büyük bir ilçede geniş bir araç filonuzun olması şart çünkü en ücra noktalardan bile talepler alabiliyorsunuz. Bu talepleri geri çevirip müşteri kaybetmek 1 kişi değil 10 kişi kaybetmek demektir. Hakkınızda çıkan en ufak olumsuz bir haberde tüm güven sarsılabilir. Bunu bildiğimiz için servis ağlarımız İstanbul’un her noktasına yayılmış durumda ve bizleri aradığınız andan itibaren adreslerinize ulaşmak için kısa sürede yola koyuluyoruz.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.    Vaillant Servis Telefonu :

    444 78 56

    © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

    Servis Çağır
    Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm