Blog

Kartal ECA Teknik Servis Noktası

Günümüzde su ısıtmak için birçok yöntem kullanmaktadır. Bu ısıtma yöntemlerinden bazıları gazla, elektrikle ve odun veya kömürledir. Ama artık insanlar hem kolay hem de güvenilir yöntemleri tercih etmektedir. Bu aranan ihtiyaca da çözüm olarak da şofbenler üretilmiştir. Şofbenler gazla (doğalgaz vb.)çalışmaktadır. Kaliteli ve güvenilir şofbenleri Eca üretmektedir. Eca kendini şofbenlerde de kanıtlamıştır. Yıllardır en iyi ve emniyetli şofbenleri Eca üretmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Eca sadece şofben de değil tüm ürünlerin de aynı kaliteyi sunmaktadır.

Eca şofbenleriniz bazen arızalanabilir. Ya da kullanıma bağlı olarak bakım gerektirebilirler. Bu gibi olabilecek durumlarda Kartal ECA Servis olarak en iyi bakım ve onarımı veriyoruz. Tam donanımlı ve uzman mobil gezici ekiplerimiz anında sizlere ulaşarak en kısa süre de en iyi onarım hizmeti almanızı sağlıyor. Özel servis olarak amacımız sizleri mağduriyetinizden en kısa zaman da kurtarmaktır. Şofbeninize evinizde bakım veya onarım yapılması gereken durumlarda hijyen ve güvenliğinize dikkat edilir. Kaliteli bir hizmet alabilmeniz için her konuya çok önem vermekteyiz.

İstanbul ECA Servisi hep kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Servis ekiplerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Korkmadan rahatlıkla şofbeninizi bize emanet edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin garantisini veriyoruz. Ayrıca şofbeninizde yenilenen parçalar için 1 yıl parça garantisi sunuyoruz.

Servis Çağır