Blog

Kartal Electrolux Teknik Servisi

Teknolojinin gündelik yaşama yön verdiği günümüzde en çok kullanılan cihazlar olan beyaz eşya ürünlerinin arızalanması durumunda günlük işlerde ciddi aksamalar meydana gelebiliyor. Bu yüzden de günümüzde Electrolux beyaz eşya arızaları için son derece süratli bir şekilde müdahalelerin gerçekleştirilebilmesi çok önemlidir. Ancak İstanbul gibi büyük bir ilçede uzman ekiplerin adrese ulaşmaları uzun süreler alabiliyor. Bu durumun oluşturabildiği gereksiz zaman kayıplarının önüne geçebilmek amacı ile Electrolux Servis olarak uzman ekiplerimizle, mobil servis çözümleri sunuyoruz.

Electrolux Servis Kartal mobil araçlarımız özel olarak hızlı servis müdahalesi için tasarlanmıştır. Beyaz eşya cihazları için gerekli olan tüm teknik donanım materyallerinin yer aldığı bu özel mobil araçlarımızda uzman teknikerlerimiz her zaman müdahale için hazır bulunuyor. Böylelikle müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile yapacağınız Electrolux beyaz eşya arıza bildirimleriniz için adresinize en yakındaki ekibimiz size yönlendirilmektedir. Böylelikle servis aracının gelmesini beklemekle çok fazla gereksiz zaman kaybı yaşamazsınız. En kısa zaman dilimlerinde adresinize ulaşan ekiplerimiz, gerekli olan arıza onarım müdahalelerini süratle tamamlamaktadır.

Electrolux Servisi hizmetlerimiz kapsamında Electrolux markalı beyaz eşya ürünlerinizin onarımı son derece hızlı şekilde yerinde tamamlanmaktadır. Üstelik arıza onarım veya parça değişimi gibi işlemlerimizin her biri firmamız güvencesinde 1 yıllık garanti kapsamı altına alınmaktadır. Böylelikle tüm Electrolux beyaz eşya modellerinde daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir kullanım potansiyeline ekonomik bir şekilde kavuşabilirsiniz.

WEB: https://www.electservis.com

Servis Çağır
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm