Blog

Özel Alarko Servis Kadıköy

Gerçek kombi gerçek konfor sloganı ile gönülleri fethetmeyi başaran bu marka ile kısa süre önce tanıştık ve daha kaliteli bir kombi için bu markayı tercih ettik. Kombi konusunda sayısız model mevcut diyebilirim ancak biz A sınıfı ürünlere biraz daha yakın durmayı tercih ettik. A sınıfı ürünler sayesinde düşük fatura hizmeti bizleri cezp etti ve gerçekten de bir süre kullandıktan sonra düşük faturaların geldiğini sizler de görebilirsiniz.

Yüksek verim alıyorsunuz ve sorunsuz bir performans ile karşılaşıyorsunuz, gelen fatura da memnuniyetinizi biraz daha arttırıyor. Alarko, kombi konusunda gerçekten büyük bir marka ve servis hizmetleri konusunda da aynı büyüklüğü Kadıköy Alarko Servisi gösteriyor. Özel servis firması olmasına rağmen yetkili servislerden çok daha deneyimli personeli ve kaliteli servis hizmetleri ile bizim gönlümüzü fethetmeyi başardılar.

Ürün satın alma işleminden sonra bakım hizmeti için birkaç firma ile görüştük ancak ilgisizlik bu firmalardan uzaklaşmamıza neden oldu ve son olarak İstanbul Alarko Servisi’ni aramayı tercih ettik… Çalışanlar eğitimli kişiler bu açıkça belli oluyor çünkü iletişim konusunda ne kadar hassas oldukları ve düzgün konuşmaları belli bir eğitimin varlığını gösteriyordu.

Bakım hizmetleri konusunda da personel gerçekten çok hızlı çalışıyor ve sorunsuz bir hizmet sunuyor. 444 7 856 numaralı telefon aracılığı ile Alarko Servisi firmasına ulaştık ve gerçekten memnun kaldık…

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.    Vaillant Servis Telefonu :

    444 78 56

    © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

    Servis Çağır
    Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm