Blog

Vaillant Kombi Basıncı Nasıl Düşürülür?

Vaillant Kombi Basıncı Nasıl Düşürülür? Sorusu bu durum ile karşı karşıya kalanların merak edip araştırdıkları konular arasında yer alır. Öncelikle daha önceden Vaillant marka kombi kullanmayan kişilerin su basıncının normal değerlerini bilmesi gerekir. Bu markaya ait kombinin basıncı 2.5 barı geçmemelidir. Bunun üzerine çıktığı zaman kombide yüksek basınç olmaktadır.

Bar seviyesini kişinin kendisi fazla su alarak yükseltebildiği gibi kombinin kendisinden kaynaklı bir problem olabilir. Eğer su basıncı kullanıcıya bağlı olarak gelişmediyse Kombi servisinden yardım istemelidir. Kombide basınç yükselmesi şu sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilir;

 • Kullanıcı kombiye fazla su almış olabilir.
 • Patenlerde hava birikmiş olabilir.
 • Tahliye vanasında basınç yükselmiş olabilir.

Vaillant Kombi Basıncı Nasıl Düşürülür? Sorunu için Vaillant Kombi Servisinden yardım talep etmelisiniz. Uzman ekibimiz sizlerin mağdur olmaması için 7/24 hizmet vermektedir. Cüzi miktarlara işlem yaptırarak kombinizin arızasına çözüm bulabilirsiniz. Kombinizde hangi arıza kodu ile karşılaşırsanız karşılaşın sorun gidermek için her zaman Kombi Servisi ile iletişime geçiniz.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Vaillant Servis Telefonu :

  444 78 56

  © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

  Servis Çağır
  Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm