Blog

Vaillant Kombi Çalışıp Duruyor

Vaillant Kombi Çalışıp Duruyor sorununda kombinizden gerekli verimi alabiliyor musunuz diye kontrol edebilirsiniz. Kombiler sıcak su çeşmesini açtığınız zaman devreye girer çeşmeyi kapatınca da devreden çıkar. Bulunduğunuz ortamı ısıtmak için de ayarlanan ısı derecesine ulaşınca kombinin çalışmaması gerekir. Bu şekilde bir çalışma yapan kombilerde sorun yok demektir. Ama devamlı çalışan ya da az çalışarak duran kombiniz bazı arızalarla karşılaştı demektir. Bunun araştırılması için servis yardımı almalısınız.

Bakımı düzenli yapılan kombilerinizde bu tür sorunlar yaşamayacaksınız. Çünkü bakımlarda kombinizin tüm parçaları, bacası, su boruları kontrol edilmektedir. Karşılaşılan sorunlar giderilmekte ve kombinin verimli çalışması sağlanmaktadır. Bu durum cihazınızın uzun ömürlü olması için de önemlidir.

Kombiniz çalışıyor ve üzerine düşen görevi yapmadan hemen duruyorsa bunun nedenleri şunlar olabilir:

 • Gaz valfi arıza yapmış olabilir.
 • İyonizasyon elektrotunda sorun yaşanıyor olabilir.
 • Suyu azalmış olabilir.
 • Anakart arıza yapmış olabilir.

Vaillant Kombi Çalışıp Duruyor durumu kombinizde bir arıza olduğunu sizlere bildirmektedir. Hemen Vaillant Kombi Servisi konumunda olan firmamızı arayarak sorunun incelenmesini sağlayabilir kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Vaillant Servis Telefonu :

  444 78 56

  © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

  Servis Çağır
  Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm