Blog

Vaillant Kombi Devreye Girmiyor

Vaillant Kombi Devreye Girmiyor sorunu yaşayanlar kombilerini kullanmak istediğinde çalışmadığını görürler. Eğer dairenizde gaz varsa kombinizin devreye girmesi ve çalışması gerekir. Sıcak su ihtiyacınızı ya da peteklerinizin ısınmasını sağlamanız gerekir. Ama kombiniz devreye girmiyorsa ya da geç devreye giriyorsa bu sorunların incelenmesi gerekmektedir. Sizler kombinizin elektrik kablo bağlantılarını ve prizini kontrol edebilirsiniz. Sigortasının ve kombi vanasının açık olmasını da sağlayabilirsiniz.

Kombinizin suyu 1,5-2 bar civarında olmalıdır. Eksilen su ilavesi yapmak için kombinin altında bulunan musluğu açabilir ve ibreyi gözlemleyerek normal değerde olmasını sağlayabilirsiniz. Diğer yapılması gereken işlemler için servis desteği almanız gerekir.

Kombinizin devreye girmemesindeki nedenler şunlar olabilir:

 • Fan motoru arıza yapmış olabilir.
 • Prosestat arızası oluşmuş olabilir.
 • Dış hava sensöründe arıza meydana gelmiş olabilir.
 • Bacada tıkanıklık ya da sorun olabilir.
 • Anakart arıza yapmış olabilir.

Vaillant Kombi Devreye Girmiyor sorunu için servis yardımı alarak giderilmesini talep edebilirsiniz. Vaillant Kombi Servisi bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Kaliteli hizmet ve temiz işçiliklerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve kombinizdeki sorunların giderilmesini talep edebilirsiniz.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Vaillant Servis Telefonu :

  444 78 56

  © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

  Servis Çağır
  Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm