Blog

Vaillant Kombi F27 Arızası

Vaillant Kombi F27 Arızası kombinizdeki su basıncının azaldığını sizlere bildirmektedir. Kombinizde yeterli derecede su bulunmazsa kombiniz çalışmayacak ve hata verecektir. Kombinin içinde ısınan su peteklere ve çeşmelere iletilerek cihazınızdan istediğiniz verimi almaktasınız. Eğer kombide az su varsa cihaz suyu ısıtamayacak peteklere ve çeşmelere gönderemeyecektir. Bu arızayla karşılaşmanızın birçok nedeni olabilir.

Eğer tesisatlarınız eskiyse boru bağlantılarından su kaçağı mevcutsa kombiniz sık sık su eksiltebilir. Bunun haricinde kombinin bazı parçalarının eskimesi de bu arızaya neden olmaktadır. Kombide eksilen suyu kombi çeşmesini açarak 1,5-2 bara getirebilirsiniz. Bu durumda kombinizin normal çalıştığını göreceksiniz. Ama suyu hemen eksiliyorsa bunun nedenlerinin araştırılması için servis yardımı almalısınız.

Vaillant kombi F27 arızası nedenleri şunlar olabilir:

 • Fan motoru arıza yapmış olabilir.
 • İyonizasyon çubuğunda arıza olabilir.
 • Kombi boru bağlantılarında su sızıntısı olabilir.
 • Tesisatlarda sorun olabilir.

Vaillant Kombi F27 Arızası ile karşılaşanlar soruna kesin çözüm bulabilmek için servis yardımı almalıdır. Vaillant Kombi Servisi teknik personelleri gerekli araştırmaları yaparak kombinize bakım yapacaklardır. Böylelikle sorun giderilecektir.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Vaillant Servis Telefonu :

  444 78 56

  © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

  Servis Çağır
  Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm