Blog

Vaillant Kombi F29 Hatası

Vaillant Kombi F29 Hatası, kombinin ateşleme yaptığını fakat kısa bir süre sonra alevin kesildiğini sizlere bildiren bir hata kodudur. Kombinizde ateşleme sorunuyla ilgili bir sıkıntı olduğunu bildirmektedir. Bu durumda da cihazınız çalışmayacaktır. Ateşlemeyi yapamayan kombiler suyu ısıtamaz bu da bir arıza nedenidir. Bunun birçok sebebi olabilir. Arızalı olan parçanın yenisiyle değiştirilmesiyle sorun giderilecektir. Bunun için de servis yardımı almanız gerekir.

Bu hata kodu ile karşılaşan kişiler kombilerini resetleyerek sorunun giderilip giderilmediğine bakabilirler. Resetleme işlemini 3 defa yapabilirsiniz. Ama sorun giderilmediyse bilinçsizce müdahalelerde bulunmamalı ve servis desteği almalısınız.

Vaillant kombi F29 hatası nedenleri şunlar olabilir:

 • İyonizasyon elektrotu arıza yapmış olabilir.
 • Brülörde arıza ya da tıkanıklık olabilir.
 • Gaz valfi arızası söz konusu olabilir.
 • Elektronik kart arıza yapmış olabilir.

Vaillant Kombi F29 Hatası ile karşılaşanlar profesyonel bir yardım alarak sorunun çözüme ulaştırılmasını sağlamalıdır. Vaillant Kombi Servisi adresinize hızlı ulaşım sağlayarak karşılaştığınız arıza kodlarının giderilmesinde sizlere yardımcı olacaktır. Parça değişimi ve bakımlarla kombinizdeki sorun giderilecektir.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Vaillant Servis Telefonu :

  444 78 56

  © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

  Servis Çağır
  Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm