Blog

Vaillant Kombi Yeşil Işık Yanmıyor

Vaillant Kombi Yeşil Işık Yanmıyor sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kombinin çalıştığına dair yeşil ışığın yanması gerekir. Kombi petekleri ya da suyu ısıtırken ışık göstergesi yanarak herhangi bir terslik olmadığını sizlere bildirir. Yeşil ışık yanıp sönüyorsa kombi çalışıyor fakat işlevini yerine getiremediği için aşırı ısınıyor demektir. Özellikle kış mevsiminde evinizi ısıtmanız için petek vanalarınızı açmalısınız. Petek vanaları kapalı konumda kalmışsa kombinizdeki yeşil ışık devamlı yanıp sönecektir. Yazın suyu ısıtmak isterseniz tesisat vanalarının açık olmasını sağlamalısınız.

Kombinizdeki yeşil ışık yanmıyorsa o zaman cihazınıza elektrik gelmiyor olabilir. Kombinizin prizini ve kablolarını kontrol edin. Binada elektrik olduğundan emin olun. Cihazı resetleyerek sorun düzeldi mi diye bakın. Düzelmediyse servis yardımı alın.

Vaillant kombi yeşil ışık yanmıyor durumunda şu arızalar söz konusu olmaktadır:

 • Kombinin elektrik kablolarında sorun olabilir.
 • Kombi prizinde sorun olabilir.
 • Evinizin sigortasında ya da kombi sigortasında sorun yaşanıyor olabilir.
 • Anakart arıza yapmış olabilir.

Vaillant Kombi Yeşil Işık Yanmıyor sorunu yaşayanlar nedenlerin ortaya çıkmasında servis yardımı almalıdır. Vaillant Kombi Servisi çağrılmalı ve nedeni tespit edilmelidir.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.  Vaillant Servis Telefonu :

  444 78 56

  © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

  Servis Çağır
  Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm