Blog

Yerinde Altus Beyaz Eşya Servis Hizmeti

Beyaz eşya cihazları sayesinde artık ev işleri çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle Altus teknolojisiyle ev işlerini yaparken harcanan zaman ve maliyet önemli oranda tasarruf sağlıyor. Bu nedenle de günümüzde Altus markalı beyaz eşya cihazları oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Gelişmiş teknoloji ürünü Altus beyaz eşya ürünlerinde herhangi teknik bir problem ile karşı karşıya kalınması durumunda profesyonel ve kurumsal Altus Servis İstanbul hizmetlerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Uzman teknikerleri ve en yeni Altus teknolojisine uygun servis altyapısı ile tüm cihaz arızaları için en kaliteli çözümleri sağlamaktadır. Her zaman tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden ekonomik arıza çözümleri sağlamaktadır.

Dinamik servis anlayışıyla her zaman tüketici dostu servis hizmetleri sağlamakta olan Altus Servisi merkezinde, yerinde servis müdahaleleri gerçekleştirilmektedir. Altus markalı buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ürünlerinin onarım işlemleri için servis merkezine getirilmesine gerek bulunmamaktadır. Tam donanımlı servis araçları ile teknik arıza onarım ve hatta parça değişimi işlemlerini dahi yerinde gerçekleştirmektedir.

Bu şekilde parça temini veya cihazın servis merkezine taşınması gibi gereksiz zaman kayıplarına yol açabilecek uygulamalardan bağımsız, hizmet sağlamaktadır. Böylelikle en komplike beyaz eşya arızaları dahi çok kısa zaman dilimleri içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Üstelik kaliteden ödün vermeyen ekonomik beyaz eşya servisi hizmet anlayışıyla garanti desteği de sağlamaktadır.

Özel Vaillant Servis İletişim


Form aracılığıyla bizlere öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.    Vaillant Servis Telefonu :

    444 78 56

    © Özel Vaillant Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

    Servis Çağır
    Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm